Na pátek 30. 1. 2015 jsme v rámci projektu HOBIT přichystali pro žáky nabitý program s krycím názvem "Pololetní prázdniny s HOBITem". Během 2 hodin si budou moci vyzkoušet roli herce, záchranáře i lékaře. Jak je to možné?

Nejvprve se žáci podívají na práci filmového štábu při příležitosti natáčení promo videa projektu HOBIT a zároveň si zahrají v krátké scéně, která bude jeho součástí. Poté se jich ujme náš zdravotnický personál, který je naučí základy první pomoci a resuscitaci, kterou si žáci budou trénovat na figuríně. Na závěr se podívají na nejmodernější diagnostické přístroje, přičemž práci s některými z nich si budou moci sami vyzkoušet.

Program potrvá od 10:30 do 12:30 v budově ICRC Fakultní nemocncie u sv. Anny v Brně. Kapacita je omezena na 30 osob, v případě zájmu stačí, když žáci vyplní jednoduchý registrační formulář na tomto odkaze: http://hobit.formees.cz/f/program/

Sraz mají účastníci v 10:30 v hlavní budově A, vchod z ulice Pekařská. Kdo může, ať si s sebou, prosím, vezme notebook, jako rekvizitu pro natáčecí scénu. Každý účastník od nás navíc obdží pěkný dárek!
Další informace pro žáky na Facebookovém odkaze: Info o akci